Ödeme ve Teslimat

ÖDEME VE TESLİMAT
 
Ödeme 
Caddepaten.com üzerinden vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili ilk adım ödeme kontrolünün yapılmasıdır.  (saat 14.30 ‘dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.)  Satın almış olduğunuz ürün, size en yakın mağazamızdan en kısa sürede hazırlanıp  en geç 2 (İki) iş günü içerisinde kargoya verilir.

 
Havale / EFT  İle Ödeme 
Havale ile yapılan ödemelerde eğer ürün ücret tutarı 3 (üç) iş günü içerisinde hesaplarımızdan herhangi bir tanesine yatırılmaz ise  havale / EFT ödemeli siparişleriniz geçersiz sayılır.
 
Havale / EFT sistemi ile yapılan alışverişlerde, havale / EFT yapıldıktan sonra iletişim bölümünden telefon veya mail ile tarafımıza bildirimde bulunmanız siparişinizin size daha kısa sürede ulaşmasına katkı sağlayacaktır.

Kapıda Nakit Ödeme

Caddepaten.com üzerinden kapıda nakit ödeme sistemi ile almış olduğunuz ürünler, sipariş tarihinden itibaren en geç iki ( 2 ) iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Kargolanan ürünlerin takip numaraları sisteme kaydetmiş olduğunuz cep telefonu numaranıza veya mail adresinize gönderilerek, ürününüzün nerede olduğunu takip edebilme imkanı sağlamaktadır.

Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme ( Tek Çekim )

Caddepaten.com üzerinden kapıda kredi kartı tek çekim sistemi ile almış olduğunuz ürünler, sipariş tarihinden itibaren en geç iki ( 2 ) iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Kargolanan ürünlerin takip numaraları sisteme kaydetmiş olduğunuz cep telefonu numaranıza veya mail adresinize gönderilerek ürününüzün nerede olduğunu takip edebilme imkanı sağlamaktadır.

 

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ

GARANTİ BANKASI

Buzlu Spor Ekipmanları ve İşletmeciliğ San. Tic. Ltd. Şti

Şube Kodu : 746

Hesap No : 6297758

IBAN : TR25 0006 2000 7460 0006 2977 58

Kargo (Teslimat)

İnternet sitemiz üzerinden yapılan  alışverişlerde, ÜCRETSİZ KARGO BEDELİ ( alt limit bedeli 100.00 TL dir. ) sistemi uygulanmaktadır. 

Ürün değişiminde ve ürün iadelerinde kargo bedeli MÜŞTERİ tarafından ödenir.

Stoklarda olmayan veya diğer şubelerden tedarik edilecek ürünlerde kargoya verilme süresi 3 günü aşabilir.
 
Kargo firmalarının yurtiçi teslimat süreleri 1 ila 5 gün arasında değişiklik göstermektedir.(Teslimat adresinin bulunduğunuz şehirde kargo şubesine
uzaklığıyla değişkenlik göstermektedir). Siparişinizle ilgili kargo takip bilgisi kargo teslimini takiben en kısa süre içerisinde sisteme kayıtlı olan e-posta 
adresinize veya cep telefonunuza gönderilmektedir. E-posta veya telefon yolu ile müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek kargo takip bilgisini öğrenebilirsiniz.